Praustuvas Rea Kelly mini, baltas kaina
Praustuvas Rea Kelly mini, baltas kaina
Pastatomas praustuvas REA KELLY MINI 41x31x13Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
46.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
STALVIRŠIO PRAUSTUVAS Rea Kelly Mini |
|
46.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
46.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
REA-U8196 - Praustuvas ant stalviršio KELLY MINI 31x41 cm keramika/blizgi balta |
|
49.36 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
49.36 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 01:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557357116 |
| Plotis | 410mm |
| Montavimo būdas | baldiniai, pastatomi |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 310mm |
| Aukštis | 130mm |
| Kilmės šalis | europos sąjunga |
| Dubens gylis | 110mm |
| Serija | kelly |
| Pardavėjo šalis | kita |














