Praustuvas Rea Denis Slim kaina
Praustuvas Rea Denis Slim kaina
REA-U4800 - Praustuvas ant stalviršio DENIS 35x61,5 cm keramika/blizgi balta |
|
76.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
76.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 03:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557340484 |
| Plotis | 615mm |
| Montavimo būdas | baldiniai |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 350mm |
| Aukštis | 110mm |
| Dubens gylis | 90mm |
| Pardavėjo šalis | kita |














