Praustuvas Rea Cleo, baltas kaina
Praustuvas Rea Cleo, baltas kaina
Praustuvas REA Cleo WhiteTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
73.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
PASTATOMAS PRAUSTUVAS „REA CLEO Baltas“ |
|
73.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
73.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
REA-U0024 - Praustuvas ant stalviršio CLEO 41x60,5 cm keramika/blizgi balta |
|
76.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
76.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 01:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557340446 |
| Plotis | 605mm |
| Montavimo būdas | baldiniai, pastatomi |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 410mm |
| Aukštis | 140mm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Dubens gylis | 120mm |
| Serija | cleo |
| Pardavėjo šalis | kita |



















