Praustuvas Rea Berta 55, 56 cm kaina
Praustuvas Rea Berta 55, 56 cm kaina
Praustuvas REA Berta 56Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
75.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
PASTATOMAS PRAUSTUVAS „REA BERTA 55“ |
|
75.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
75.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
REA-U5055 - Praustuvas ant stalviršio BERTA 35,5x56 cm keramika/blizgi balta |
|
78.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
78.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 03:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557369720 |
| Plotis | 560mm |
| Montavimo būdas | baldiniai, pastatomi |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 355mm |
| Aukštis | 145mm |
| Kilmės šalis | europos sąjunga |
| Dubens gylis | 125mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |

















