Power Walker VI 1500 R1U 1500VA kaina
Power Walker VI 1500 R1U 1500VA kaina
UPS įtampos stabilizatorius PowerWalker, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Power Walker VI 1500 R1UNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
432.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Bluewalker USV Powerwalker VI 1500 R1U 900W Line-Int | 10121050 | 426007.. |
|
359.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
PowerWalker Power Supply UPS Line-In 1500VA Rack 19 inch. 4x IEC Out | VI 1500 R.. |
|
365.20 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Power Walker VI 1500 R1U, 1500VA 900W, IEC 1U VI 1500 R1U |
|
377.19 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
377.19 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bluewalker POWERWALK VI 1500 R1U Power Walker UPS Line-Interactive 1500VA 4x IEC..Daugiau |
|
378.74 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
378.74 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
PowerWalker VI 1500 R1U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 .. |
|
378.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
378.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Power Supply UPS Line-In 1500VA Rack 19 inch. 4x IEC Out | VI 1500 R1U | 4260074.. |
|
383.80 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
„Power Walker“ interaktyvus nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), 1500 VA, 4x.. |
|
391.67 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
UPS įtampos stabilizatorius PowerWalker, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius PowerWalker, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Power Walker PowerWalker VI 1500 R1U uninterruptible power supply (UPS) Line-Int.. |
|
401.76 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
POWERWALKER VI 1500 R1U UPS L |
|
404.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
404.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
POWERWALKER VI 1500 R1U UPS Line-Interactive 1500VA 4x IEC OUT USB HID/RS-232 Ra.. |
|
421.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
421.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
„PowerWalker VI 1500 R1U“ interaktyvus linijinis įrenginys, 1,5 kVA, 900 W, 4 ki.. |
|
429.79 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Power Walker VI 1500 R1UNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
432.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
POWERWALKER VI 1500 R1U UPS Line-Interactive 1500VA 4x IEC OUT USB HID/RS-232 Ra.. |
|
437.99 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
PowerWalker VI 1500 R1U uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.5 .. |
|
581.07 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 00:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | POWER WALKER |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 4260074980417 |
| Gamintojo kodas | vi1500r1u |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 10min. |
| Galingumas (VA) | 1500 |
| Galingumas | 900w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 16.2kg |
| Išvesties jungtys | rs232, usb |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 4ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 4.4cm |
| Plotis | 43.3cm |
| Gylis | 48.5cm |
| Korpusas | rack 1u |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |



































