Platinet PSMART29B kaina
Platinet PSMART29B kaina
Išmanusis laikrodis Platinet PSMART29B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.29 € |
|
17.89 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Platinet PSMART29B Black išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
16.89 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
16.89 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis Platinet PSMART29B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.29 € |
|
17.89 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Platinet PSMART29B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.89 € |
|
17.89 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Išmanusis laikrodis Išmanieji laikrodžiai Platinet (PSMART29B) (Bluetooth 5.1, N.. |
|
25.41 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
25.41 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Išmanieji laikrodžiai PLATINET (PSMART29B) (Bluetooth 5.1, NFC, Call vers.) |
|
27.98 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Išmanieji laikrodžiai PLATINET (PSMART29B) (Bluetooth 5.1, NFC, Call vers.) |
|
28.32 €
|
Į parduotuvę phonedalys.lt |
Platinet smartwatch PSMART29B, black (45995) |
|
32.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
32.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Platinet PSMART29B, Black 45995 |
|
34.92 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
34.92 €
11 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 11 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PLATINET |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5907595459952 |
| Tipas | išmanusis laikrodis |
| Ekrano dydis (coliais) | 2.1 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Suderinamumas | ios, android os |
| Jungtys | bluetooth |
| Baterijos talpa (mAh) | 250mah |
| Baterijos naudojimo laikas iki | 7dienų |
| Riešo apimtis | universaluscm |
| Plotis | 3.92cm |
| Aukštis | 0.108cm |
| Svoris | 115g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, Įkroviklis |
| Rodyti daugiau | |



















