Projektorius Philips NeoPix 150 kaina
Projektorius Philips NeoPix 150 kaina
Philips NeoPix 150Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.0 € |
|
150.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Philips NeoPix150 Full HD (1920x1080) 250 ANSI lumens 1000:1 D..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
166.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Nešiojamas projektorius Philips NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI liume.. |
|
150.57 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
150.57 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips NeoPix 150Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.0 € |
|
150.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
154.39 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
154.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
154.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Projektorius PHILIPS NeoPix 150, 1920×1080, 1.2:1, 1000:1, tamsiai pilkos sp.Kaina taikoma su MOKI-VEŽI kortele. Reguliari prekės kaina be kortelės 159.00 € |
|
154.59 €*
|
Į parduotuvę mokivezi.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
159.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
159.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
159.79 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
160.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
160.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Projektorius Philips NPX150, LCD, Full HD, 1920x1080, 250 ANSI liumenų, juodas. |
|
161.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
PHILIPS NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey |.. |
|
163.64 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
164.15 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
164.43 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
164.48 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
164.48 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
165.17 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
165.17 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
165.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
165.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips NeoPix 150 NPX150/INT |
|
165.33 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
165.33 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
165.75 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
165.75 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Projektorius Philips NeoPix150 Full HD (1920x1080) 250 ANSI lumens 1000:1 D..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
166.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
166.01 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
168.31 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Philips NeoPix 150 projektorius, Full HD, 250 liumenų, Wi-Fi, tamsiai pilkas |
|
169.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
169.84 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Philips LED projector NeoPix 150 |
|
169.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
169.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
170.04 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
171.82 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Philips | NeoPix150 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | 1000:1 | Dark Grey.. |
|
173.03 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 13:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 7640186962827 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | full hd |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 250 |
| Jungtys | 1 x hdmi |
| Projektoriaus lempa | - |
| Svoris | 0.85kg |
| Lempos tarnavimo laikas | -val. |
| Kita informacija | bevielis |
| Pakuotės turinys | projektorius |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Artinimas, kartais | 16:9 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | dlp |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.8m |
| Plotis | 95mm |
| Gylis | 95mm |
| Rodyti daugiau | |











































