Palapinė Outwell Durango 4, žalia kaina
Palapinė Outwell Durango 4, žalia kaina
Palapinė Outwell Durango 4, žaliaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699.95 € |
|
499.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
499.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-05 09:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | OUTWELL |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 5709388159106 |
| Tipas | turistinės palapinės |
| Vietų kiekis | 4 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | 4000mm |
| Įėjimų skaičius | 2 |
| Prieangių skaičius | 1 |
| Savybės | tinklelis nuo uodų |
| Tinklelis nuo mašalų | + |
| Ventiliavimo angos | + |
| Kišenėlės | + |
| Ilgis | -cm |
| Plotis | 260cm |
| Aukštis | -cm |
| Svoris | 22.3kg |
| Sluoksnių skaičius | 2 |
| Išorinis sluoksnis | poliesteris |
| Vidinis sluoksnis | poliesteris |
| Rodyti daugiau | |














