Palapinė Easy Camp Skarvan 4, mėlyna kaina
Palapinė Easy Camp Skarvan 4, mėlyna kaina
Palapinė Easy Camp Skarvan 4, mėlynaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409.95 € |
|
299.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
299.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Keturvietė palapinė Easy Camp Skarvan 4, pilka sp., 460 cm x 260 cm x 185 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
313.83 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
3-4 asmenims Easy Camp Tent Skarvan 4 4 person(s) BlueNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
349.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Namiot 4-osobowy Easy Camp Skarvan 4 |
|
297.12 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
297.12 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Easy Camp Tent | Skarvan 4 | 4 person(s) | BluePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
298.72 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
298.72 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Palapinė Easy Camp Skarvan 4, mėlynaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409.95 € |
|
299.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
299.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Easy Camp Tent | Skarvan 4 | 4 person(s) | Blue | 120496 | 5709388144744 |
|
300.35 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Easy Camp Lengva stovyklos palapinė | Skarvanas 4 | 4 asmenys | Mėlyna |
|
301.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
301.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Easy Camp Tent | Skarvan 4 | 4 person(s) | Blue | 120496 | 5709388144744 |
|
304.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Easy Camp Tent | Skarvan 4 | 4 person(s) | Blue | 120496 |
|
310.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
310.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Familien-Tunnelzelt Skarvan 4 grau, Modell 2025 |
|
312.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
312.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Keturvietė palapinė Easy Camp Skarvan 4, pilka sp., 460 cm x 260 cm x 185 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
313.83 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Keturvietė palapinė Easy Camp Skarvan 4, pilka sp., 460 cm x 260 cm x 185 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
313.83 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Easy Camp Tent | Skarvan 4 | 4 person(s) | Blue 120496 | 5709388144744 |
|
325.20 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Palapinė Easy Camp Easy Camp Tent | Skarvan 4 | 4 asmenų | Blue | 120496 | 57093.. |
|
346.80 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
3-4 asmenims Easy Camp Tent Skarvan 4 4 person(s) BlueNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
349.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Easy Camp Namiot turystyczny Easy Camp Easy Camp Tent | Skarvan 4 | 4 person(s) .. |
|
350.14 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Palapinė Easy Camp Tent Skarvan 4 |
|
379.90 €
8-9 d.d.
Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
379.90 €
8-9 d.d.
Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 01:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EASY CAMP |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 5709388144744 |
| Tipas | turistinės palapinės |
| Vietų kiekis | 4 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | 3000mm |
| Įėjimų skaičius | 2 |
| Prieangių skaičius | 1 |
| Savybės | vėdinimas |
| Tinklelis nuo mašalų | + |
| Ventiliavimo angos | + |
| Kišenėlės | + |
| Ilgis | 460cm |
| Plotis | 260cm |
| Aukštis | 185cm |
| Svoris | 14.5kg |
| Sluoksnių skaičius | 2 |
| Išorinis sluoksnis | 190t poliesteris su pu danga |
| Vidinis sluoksnis | poliesteris |
| Rodyti daugiau | |


































