Ninja FB151EUGY kaina
Ninja FB151EUGY kaina
Ninja FrostVault 47L Grey automobilinis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.33 eur/mėn |
|
199.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
199.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Turistinis šaldytuvas Ninja FrostVault 47L- pilka FB151EUGY |
|
199.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
199.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Nešiojamas šaldytuvas Ninja FrostVault FB151EUGYPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
207.53 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
207.53 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Nešiojamas šaldytuvas Ninja FrostVault FB151EUGYIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
217.91 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
217.91 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Ninja FrostVault FB151EUGY, 47 L, pilka - Šaldymo dėžėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
249.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Ninja |
| Kategorija | Automobiliniai šaldytuvai |
| Prekės kodas | 622356298902 |
| Gamintojo kodas | fb151eugy |
| Automobilinio šaldytuvo tipas | Šaltdėžės |
| Montavimo tipas | nešiojamos |
| Aukštis | 48cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 82cm |
| Talpa | 47l |
| Svoris | 14.5kg |
| Pardavėjo šalis | estija |























