Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF170 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF170 kaina
Ninja AF170EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.0 € |
|
111.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ninja Air Fryer MAX, 6,2 L, 1750 W, juoda - Karšto oro gruzdintuvėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
139.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF170EU, juoda sp., 2000 W, 6.2 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167 € |
|
145.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
145.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
AIR FRYER AF170EU 6.2L NINJA |
|
105.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
105.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF170EU, juoda sp., 2000 W, 6.2 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167 € |
|
109.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
109.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Ninja AF1706 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.33 eur/mėn |
|
109.99 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
109.99 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF170EU, juoda, 2000 W, 6.2 l |
|
109.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
109.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Ninja AF170EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.0 € |
|
111.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF170EU, juoda, 2000 W, 6.2 lPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
112.99 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
112.99 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF170EU, juoda, 2000 W, 6.2 l |
|
115.96 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
115.96 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Oro gruzdintuvė NINJA AF170EU 4EN1 |
|
139.30 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
139.30 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF170EU, juoda, 2000 W, 6.2 lIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
139.99 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
139.99 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Ninja Air Fryer MAX, 6,2 L, 1750 W, juoda - Karšto oro gruzdintuvėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
139.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF170EU, juoda sp., 2000 W, 6.2 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167 € |
|
145.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
145.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
AIR FRYER AF170EU 6.2L NINJA |
|
173.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
173.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 01:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NINJA |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 622356354950 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 6.2l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | skaitmeninis |
| Galia | 2000w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 30.5cm |
| Plotis | 28cm |
| Gylis | 36cm |
| Svoris | 5.8kg |
| Gamintojo kodas | af180uk |
| Korpusas | plastikas |
| Rodyti daugiau | |






















