Nilfisk VU200 kaina
Nilfisk VU200 kaina
Akumuliatorinis dulkių siurblys-šluota NILFISK VU200 |
|
358.90 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
358.90 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 22:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NILFISK |
| Kategorija | Dulkių siurblių antgaliai |
| Prekės kodas | 5715492276998 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 22.6cm |
| Plotis | 25.5cm |
| Gylis | 126cm |
| Svoris | 2.9kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.8l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis baldams, universalus antgalis |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 29.6v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2500mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Veikimo laikas | 60min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Rodyti daugiau | |




















