Šaldytuvas Midea MERF402FIE02 kaina
Šaldytuvas Midea MERF402FIE02 kaina
Šaldytuvas MERF402FIE02, 178 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
549.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea Šaldytuvas | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | Co.. |
|
550.57 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
550.57 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Midea MERF402FIE02Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 658.89 € |
|
563.37 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea Refrigerator | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
517.77 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Šaldytuvas MERF402FIE02, 178 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
549.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea MERF402FIE02 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 91.76 eur/mėn |
|
550.57 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
550.57 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Midea Šaldytuvas | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | Co.. |
|
550.57 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
550.57 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Midea MERF402FIE02Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 658.89 € |
|
563.37 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea Refrigerator | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
567.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Midea Refrigerator | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
649.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Refrigerator | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
663.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
663.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Refrigerator | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
663.26 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Refrigerator | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
669.70 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Refrigerator | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
676.14 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Šaldytuvas Midea MERF402FIE02Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
677.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
677.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas Midea Refrigerator MERF402FIE02 Energy efficiency class E Free sta.. |
|
708.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Midea MERF402FIE02Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
708.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
708.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Refrigerator | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
708.33 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Refrigerator | MERF402FIE02 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
712.43 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
712.43 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Fridge freezer MERF402FIE02 |
|
904.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
904.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 00:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6940461936385 |
| Gamintojo kodas | merf402fie02 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 272kwh |
| Bendra talpa | 391l |
| Šaldytuvo talpa | 244l |
| Šaldiklio talpa | 147l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, multiairflow |
| Plotis | 70.3cm |
| Aukštis | 178cm |
| Gylis | 68.6cm |
| Svoris | 82kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | lentynėlė buteliams; pieno produktų skyrelis |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | multi airflow, full no frost |
| Rodyti daugiau | |


































