Šaldiklis Midea MDRC564FZE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRC564FZE01 kaina
Šaldiklis Midea |
|
392.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
392.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea MDRC564FZE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 538.0 € |
|
393.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Midea MDRC564FZE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
419.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
419.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea MDRC564FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 82,5 cm, Freezer net 418L, .. |
|
419.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Midea MDRC564FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 82,5 cm, Freezer net 418L, .. |
|
419.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea MDRC564FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 82,5 cm, Freezer net 418L, .. |
|
428.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
428.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRC564FZE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
431.57 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
431.57 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea MDRC564FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 82,5 cm, Freezer net 418L, .. |
|
432.36 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea MDRC564FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 82,5 cm, Freezer net 418L, .. |
|
436.52 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea MDRC564FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 82,5 cm, Freezer net 418L, .. |
|
453.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
453.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Midea MDRC564FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 82,5 cm, Freezer net 418L, .. |
|
457.31 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea MDRC564FZE01 Freezer, E, Free standing, Height 82,5 cm, Freezer net 418L, .. |
|
472.82 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
472.82 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 12:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6940461942782 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | mdrc564fze01 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 269kwh |
| Bendra talpa | 418l |
| Temperatūra | -30 – +10 °c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 19kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 44db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 82.5cm |
| Plotis | 141.6cm |
| Gylis | 75cm |
| Svoris | 58kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Rodyti daugiau | |
























