Šaldytuvas Midea MDRB600MME46 kaina
Šaldytuvas Midea MDRB600MME46 kaina
Šaldytuvas Midea MDRB600MME46Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
455.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas Midea Refrigerator MDRB600MME46 Energy efficiency class E Free sta.. |
|
518.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Midea MDRB600MME46Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569.0 € |
|
454.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB600MME46Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
455.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea Šaldytuvas | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | Co.. |
|
462.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
462.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
484.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Midea Refrigerator | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
485.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
485.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
489.79 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Refrigerator | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
489.80 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Refrigerator | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
494.50 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Refrigerator | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
499.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Refrigerator | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
513.34 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Šaldytuvas Midea Refrigerator MDRB600MME46 Energy efficiency class E Free sta.. |
|
518.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB600MME46Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
518.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
518.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas Midea MDRB600MME46Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
518.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
518.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
518.05 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Refrigerator | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
518.70 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
518.70 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB600MME46 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
590.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
590.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 17:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6954903818238 |
| Gamintojo kodas | mdrb600mme46 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 281kwh |
| Bendra talpa | 442l |
| Šaldytuvo talpa | 312l |
| Šaldiklio talpa | 130l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -23ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | biofresh |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 201cm |
| Gylis | 67cm |
| Svoris | 82kg |
| Rodyti daugiau | |




































