Midea MC01PLWH kaina
Midea MC01PLWH kaina
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
39.77 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea C5 MC01PLWH dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
44.71 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
44.71 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Midea dulkių siurblys | C5 MC01PLWH | Be maišelio | Galia 700 W | Dulkių talpa 1.. |
|
44.71 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
44.71 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
49.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
49.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
49.80 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
49.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
49.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
50.57 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
50.57 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
51.72 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
52.18 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea MC01PLWHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.99 € |
|
52.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
53.12 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
53.43 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
53.43 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea C5 MC01PLWH, White/Red MC01PLWH |
|
54.00 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
54.00 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
54.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
54.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L.. |
|
54.24 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Dulkių siurblys Midea Vacuum Cleaner C5 MC01PLWH Bagless Power 700 W Dust ca.. |
|
55.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless 700 W |
|
56.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
56.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Midea Vacuum Cleaner C5 MC01PLWH Bagless Power 700 W Dust capacity 1.5 L White |
|
58.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
58.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys Midea C5Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
61.66 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
61.66 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys Midea C5Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
64.74 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
64.74 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 00:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6956079721503 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | 100w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 20cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 4.95kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.5l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Guminiai ratukai | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Laido ilgis | 4.5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |









































