Dulkių siurblys Midea MBC2080BS kaina
Dulkių siurblys Midea MBC2080BS kaina
Midea B8 MBC2080BSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 155.0 € |
|
123.74 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-23 23:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6956079716042 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | 200w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 25.5cm |
| Plotis | 31cm |
| Gylis | 46cm |
| Svoris | 5.7kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| HEPA filtras | hepa 13 |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 59db |
| Filtrų tipas | hepa h13 |
| Konstrukcija | laikiklis vamzdžio tvirtinimui |
| Laido ilgis | 9m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |


























