Televizorius Metz 24MTC6000Z kaina
Televizorius Metz 24MTC6000Z kaina
Metz 24MTC6000Z televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.00 eur/mėn |
|
114.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
114.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 19:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | METZ |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4057313022423 |
| Modelis | 24w5210 |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 24" (~61 cm) |
| Galia | 21w |
| Metinis energijos suvartojimas | 21kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.4kwh |
| Maksimali raiška | 1366 x 768 (hdr) |
| Ekrano tipas | lcd |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| Svoris su stovu | 2.5kg |
| Jungties tipas | hdmi x 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | android tv |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | 33.7cm |
| Rodyti daugiau | |
























