Metabo RM 36-18 LTX BL 46 kaina
Metabo RM 36-18 LTX BL 46 kaina
Akumuliatorinė vejapjovė Metabo RM 36-18 LTX BL 46 (601606850), 18 VVisos prekės originalios su garantija! Lietuviška įmonė. |
|
384.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
384.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Akumuliatorinės vejapjovės RM 36-18 LTX BL 46, korpusas, MetaboDaugiau |
|
393.07 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
393.07 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Akumuliatorinė vejapjovė RM 36-18 LTX BL 46, korpusas, MetaboVienintelis oficialus Metabo įrankių pardavėjas/garantinis servisas Baltijos šalyse |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę stokker.lt |
Metabo RM 36-18 LTX BL 46 solo Akku-Rasenmher | 601606850 | 4061792176690Daugiau |
|
416.15 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Akumuliatorinė vejapjovė RM 36-18 LTX BL 46 karkasas 601606850 & MET Metabo |
|
416.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Metabo RM 36-18 LTX BL 46 - grasslamas |
|
455.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
455.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Akumuliatorinės vejapjovės Metabo RM 36-18 LTX BL 46 korpusas, (be akumuliatoria..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
479.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
479.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Kosiarka akumulatorowa Metabo RM 36-18 LTX BL 46 | 601606850 | 4061792176690 |
|
485.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Akumuliatorinės vejapjovės Metabo RM 36-18 LTX BL 46 korpusas, (be akumuliatoria..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
502.95 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
502.95 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Akumuliatorinė vejapjovė Metabo RM 36-18 LTX BL, 46 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 547.2 € |
|
517.78 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kosiarka akumulatorowa Metabo RM 36-18 LTX BL 46 | 601606850 | 4061792176690Daugiau |
|
548.45 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 02:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | METABO |
| Kategorija | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 4061792176690 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 46cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 80mm |
| Pjovimo padėtys | 7 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 55l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | metalinis |
| Svoris | 23kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Žolės surinkimas |
| Rodyti daugiau | |









































