Mesko MS 6508 kaina
Mesko MS 6508 kaina
Mesko MS 6508Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.99 € |
|
11.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mini viryklė elektrinė Adler Mesko MS 6508, 1000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.69 € |
|
13.26 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Cooker electric Adler MS 6508 (Electric cooktop, 1 field, 1000W, black color) |
|
11.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
11.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
MESKO MS 6508 mini viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
11.11 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Kaitlentė MESKO MS 6508Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
11.11 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
11.11 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mesko | Hob | MS 6508 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black | Ele.. |
|
11.67 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Kaitlentė MESKO MS 6508Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
11.67 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
11.67 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mesko MS 6508Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.99 € |
|
11.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mesko | Hob | MS 6508 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black | Ele.. |
|
12.31 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Mesko | Hob | MS 6508 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black | Ele.. |
|
12.43 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
12.43 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mesko Home MS 6508 kaitlentė, juoda, stalviršio tipo, sandari, 1 zona(-os), |
|
12.50 €
|
Į parduotuvę luminaris.lt |
Kaitlentė MESKO MS 6508 |
|
13.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
13.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mini viryklė elektrinė Adler Mesko MS 6508, 1000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.69 € |
|
13.26 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini viryklė elektrinė Adler Mesko MS 6508, 1000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.69 € |
|
13.26 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mesko Home MS 6508 hob Black Countertop Sealed plate 1 zone(s) |
|
13.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
13.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mesko Home MS 6508 viryklė Juoda countertop Uždaryta plokštė 1 zona(-os) |
|
13.65 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Mesko | Hob | MS 6508 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black | Ele.. |
|
13.73 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Mesko Home MS 6508 kaitlentė, juoda, stalviršio tipo, sandari, 1 zona(-os), |
|
13.93 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Mesko Home MS 6508 kaitlentė, juoda, stalviršio tipo, sandari, 1 zona(-os),Daugiau |
|
14.67 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Mesko | Hob | MS 6508 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black | Ele.. |
|
15.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
15.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mesko | Hob | MS 6508 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black | Ele.. |
|
15.71 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mesko Kuchenka Ms6508 1 Vnt. |
|
18.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
18.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Mesko | Hob | MS 6508 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black | Ele..Daugiau |
|
19.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MESKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 5908256839014 |
| Kaitviečių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | metalas |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 1000w |
| Paviršiaus valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 8cm |
| Plotis | 24.5cm |
| Gylis | 27.5cm |
| Svoris | 1.5kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Rėmelis | + |
| Rodyti daugiau | |
















































