Maitinimo blokas Mars Gaming MPIII650W, 650 W
nuo 48.74
Toppc.lt
Mars Gaming MPIII650W, 650W, White MPIII650W
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d.
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d.
Į parduotuvę toppc.lt
1a.lt
Maitinimo blokas Mars Gaming MPIII650W 650 W, 12 cm, 14 dB
Į parduotuvę 1a.lt
Senukai.lt
Į parduotuvę senukai.lt
Bigbox.lt
Mars Gaming MPIII650W Power Supply ATX 650W
Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo
7-14 d.d.
Pristatymo laikas: 7-14 d.d.
7-14 d.d.
Pristatymo laikas: 7-14 d.d.
Į parduotuvę bigbox.lt
Technorama.lt
Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur
Į parduotuvę technorama.lt
Itwork.lt
Mars Gaming MPIII ATX power supply - 650W (White)
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d.
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d.
Į parduotuvę itwork.lt
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (7)
! Praneškite apie klaidą
Kainų kitimo istorija - Maitinimo blokas Mars Gaming MPIII650W, 650 W
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Maitinimo blokas Mars Gaming MPIII650W, 650 W
Informacija
Prekės ženklas MARS GAMING
Galingumas 650w
Efektyvumas (%) 85
PFC aktyvus
Aušinimo tipas pusiau pasyvus
Ventiliatoriaus skersmuo 120mm
Modulinis jungimas -
ATX 24-pin (20+4) 24 pin