Logitech Rally Bar 960-001323 kaina
Logitech Rally Bar 960-001323 kaina
LOGITECH Rally Bar - OFF-Baltas - USB - PLUGC - EMEA - EU/SEA/INDO/KO |
|
2524.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
2524.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Internetinė kamera LOGITECH 960-001323Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2857.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LOGITECH Rally Bar - OFF-Baltas - USB - PLUGC - EMEA - EU/SEA/INDO/KO |
|
2524.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
2524.49 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Logitech ConferenceCam Rally Bar white | 960-001323 | 5099206089365Daugiau |
|
2616.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Logitech ConferenceCam Rally Bar - White | 960-001323 | 5099206089365Daugiau |
|
2638.00 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Logitech Rally Bar |
|
2656.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2656.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech RALLY BAR - OFF-WHITE - EMEA RALLY BAR EU/AP, 4K, WiFi 960-001323 |
|
2731.22 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
2731.22 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Logitech ConferenceCam Rally Bar - White | 960-001323 |
|
2752.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2752.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Internetinė kamera LOGITECH 960-001323Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2857.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Logitech Rally Bar 960-001323 Įrenginys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 293.60 eur/mėn |
|
2935.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Logitech 960-001323 vaizdo konferencijų sistema Ethernet LAN jungtis Grupinė vai.. |
|
3002.65 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Kamera internetowa Logitech Rally Bar White (960-001323) | 960-001323 | 50992060..Daugiau |
|
3490.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 13:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Internetinės kameros |
| Prekės kodas | 5099206089365 |
| Mikrofonas | + |
| Komplektacija | kabelis |
| Laido ilgis | 2.5m |
| Matmenys | 164 x 910 x 160mm |
| Svoris | 7.08kg |
| Jungties tipas | hdmi, usb-a, usb |
| Maitinimo šaltinis | ac 120/230 v |
| Kameros tipas | 4k ultra hd |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |



























