Logitech MK235 Wireless Combo, Nordic, pilka kaina
Logitech MK235 Wireless Combo, Nordic, pilka kaina
Logitech MK235 Sæt med mus og tastatur Trådløs Pan Nordic |
|
33.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
33.95 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech MK235NOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.49 € |
|
33.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LOGI MK235 wirel.Keybrd+MouseCombo(PAN)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
33.98 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
33.98 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
LOGI MK235 wirel.Keybrd+MouseCombo(PAN)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
35.68 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
35.68 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Klaviatūra Logitech MK235 combo, Pan Nordic Juodas, Wireless |
|
53.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
53.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 19:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206063921 |
| Gamintojo kodas | 920-007921 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | skandinavų (no) |
| Paskirtis | darbui |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Apšvietimas | - |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Komplektacija | klaviatūra, pelė |
| Palaikomos aplinkos | windows 7, windows 8, windows 10 |
| Palaikomos technologijos | usb |
| Plotis | 43.55cm |
| Aukštis | 2.05cm |
| Gylis | 13.75cm |
| Svoris | 0.475kg |
| Rodyti daugiau | |

























