Šaldiklis Liebherr IFNd 3924 kaina
Šaldiklis Liebherr IFNd 3924 kaina
LIEBHERR IFNd 3924 ŠaldiklisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1059.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1059.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas mini šaldiklis Liebher IFNd 3924 PlusIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1149.00 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Įmontuojamas mini šaldiklis Liebher IFNd 3924 PlusPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1149.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Liebherr plus NoFrost, 87 L, aukštis 88 cm - Įmontuojamas šaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1149.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-10 11:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4016803115410 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 153kwh |
| Bendra talpa | 87l |
| Temperatūra | -15 / -28 |
| Šaldiklio atitirpinimas | pusiau automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Aukštis | 87.2cm |
| Plotis | 55.9cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 34.00kg |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Kita informacija | 3 krepšiai; temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |






















