Šaldytuvas Liebherr CBNbdc 5733 kaina
Šaldytuvas Liebherr CBNbdc 5733 kaina
Šaldytuvas Liebherr CBNbdc 5733Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1324.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Šaldytuvas Liebherr CBNbdc 5733Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1363.72 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-05 13:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803112556 |
| Gamintojo kodas | cbnbdc 5733 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 162kwh |
| Bendra talpa | 360l |
| Šaldytuvo talpa | 268l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 20kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 201.4cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 77.8kg |
| Energijos sąnaudos | 0.493kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | lcd ekranas priekyje, nulinė zonos stalčius, 4 skaidrūs šaldymo stalčiai, atskiras šaldytuvo ir šaldiklio temperatūrų valdymas, automatiškai įsiungiantys apšvietims, nutrukus maitinimui, produktams laikyti tinkama temperatura išlieka: 15 val. inox atspari |
| Lentynos | 3 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | freshzone |
| STAR klasė | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























