Nešiojamasis kompiuteris HP 14-fb1217nw kaina
Nešiojamasis kompiuteris HP 14-fb1217nw kaina
Nešiojamas kompiuteris HP Omen Transcend 14, 255H, 32 GB, 1 TB, 14 ", Nvidia GeF..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1999 € |
|
1909.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris HP C1LS0EA HP Omen Transcend 14-fb1217nw - Ultra 7 255H |..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2258.0 € |
|
1909.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HP Omen Transcend 14-fb1217nw - Ultra 7 255H | 14"-3K-OLED-120Hz | 32GB | 1TB | .. |
|
1812.91 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
HP Omen Transcend 14-fb1217nw - Ultra 7 255H | 14"-3K-OLED-120Hz | 32GB | 1TB | .. |
|
1859.80 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
HP Omen Transcend 14 - Ultra 7 255H | 14" 3K OLED 120Hz | 32GB | 1TB | W11H | RT.. |
|
1871.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
HP Omen Transcend 14 - Ultra 7 255H | 14" 3K OLED 120Hz | 32GB | 1TB | Windows 1..Daugiau |
|
1881.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Nešiojamas kompiuteris HP Omen Transcend 14, 255H, 32 GB, 1 TB, 14 ", Nvidia GeF..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1999 € |
|
1909.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris HP Omen Transcend 14, 255H, 32 GB, 1 TB, 14 ", Nvidia GeF..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1999 € |
|
1909.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nešiojamas kompiuteris HP C1LS0EA HP Omen Transcend 14-fb1217nw - Ultra 7 255H |..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2258.0 € |
|
1909.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hewlett Packard Omen Transcend 14-fb1217nw - Ultra 7 255H | 14"-3K-OLED-120Hz | .. |
|
1915.16 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
1915.16 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
HP Omen Transcend 14-fb1217nw - Ultra 7 255H | 14-3K-OLED-120Hz | 32GB | 1TB | W.. |
|
1917.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1917.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
HP Omen Transcend 14-fb1217nw - Ultra 7 255H | 14"-3K-OLED-120Hz | 32GB | 1TB | .. |
|
1946.54 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 05:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HP |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 199485080369 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel core ultra 7 |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 1000gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 1000gb |
| Atminties dydis | 32gb |
| Vaizdo plokštės tipas | nvidia geforce |
| Operacinė sistema | windows 11 home |
| Ekrano dydis | 14 |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | amoled |
| Matinis ekranas | - |
| Ekrano dažnis (Hz) | 120 |
| Maksimali raiška | 2880 x 1800 |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | intel core ultra 7 255h |
| Atminties tipas | ddr5 |
| HDD greitis | nėra hdd |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme; m.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | nvidia geforce rtx 5060 |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | nėra informacijos |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| HDMI | + |
| USB 3.0 | 1 |
| USB-C | 1 |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| Garso plokštė | Įmontuoti 4 mikrofonai |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Integruota Web kamera | + |
| Aukštis | 16.9cm |
| Korpuso tipas | metalas |
| Gamintojo spalva | shadow black |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rodyti daugiau | |






















