Honor X8 128GB kaina
Honor X8 128GB kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | Honor |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520805303 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 4000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Adreno 610 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 11 |
| Ekrano dydis | 6.7 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Nėra |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 6 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 177 |
| Garso failų formatai | 3GP |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Vaizdo failų formatai | WEBM |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Ekrano raiška | 1080 x 2388 |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Palaikomos kalbos | Lietuvių |
| Išleidimo metai | 2022 |
| Veido atpažinimas | - |
| Kolekcija | Honor X8 |
| Priekinė kamera | 16 MP |
| Galinė kamera | 64 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |































