Šaldytuvas Hisense RF793N4SAFE kaina
Šaldytuvas Hisense RF793N4SAFE kaina
Hisense, NoFrost, 612 L, aukštis 179 cm, juodas - SBS ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense RF793N4SAFEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1730.0 € |
|
1384.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hisense RF793N4SAFE šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 199.83 eur/mėn |
|
1199.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
1199.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Hisense, NoFrost, 612 L, aukštis 179 cm, juodas - SBS ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Šaldytuvas Hisense RF793N4SAFEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1262.74 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1262.74 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas SBS Hisense |
|
1262.74 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1262.74 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RF793N4SAFEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1300.62 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1300.62 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense RF793N4SAFEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1730.0 € |
|
1384.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hisense NoFrost 612 L augstums 179 cm melna - SBS Ledusskapis RF793N4SAFE (6.. |
|
1456.77 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Hisense NoFrost 612 L augstums 179 cm melna - SBS Ledusskapis RF793N4SAFE (.. |
|
1568.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727074522 |
| Gamintojo kodas | rf793n4safe |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 340kwh |
| Bendra talpa | 612l |
| Šaldytuvo talpa | 397l |
| Šaldiklio talpa | 196l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 14val. |
| Užšaldymo galia | 7kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | wifi, nofrost |
| Plotis | 91.4cm |
| Aukštis | 178.5cm |
| Gylis | 73cm |
| Svoris | 125kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Rodyti daugiau | |





















