Karšto oro gruzdintuvė Hisense HAF1350DR kaina
Karšto oro gruzdintuvė Hisense HAF1350DR kaina
Hisense Heißluftfritteuse HAF1350DR, Heißluftfritteuse, 6,7 l, 80 °C, 200 °C, 60.. |
|
97.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
97.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Hisense HAF1350DR air fryer, 6.7L, Black HAF1350DR |
|
97.46 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
97.46 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 20:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 3838782818547 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 6.7l |
| Krepšelio talpa | 2kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1350w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 31cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 6.5kg |
| Kita informacija | led indikatorius |
| Gamintojo kodas | haf1350dr |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | apsauga nuo perkaitimo |
| Rodyti daugiau | |




















