Kaitlentė Hisense GG633B kaina
Kaitlentė Hisense GG633B kaina
Dujinė kaitlentė - Hisense - GG633B - 3 zonos - 60 cm - Automatinis uždegimas |
|
245.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
245.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 3838782445811 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 8000w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 10cm |
| Plotis | 58cm |
| Gylis | 55.2cm |
| Svoris | -kg |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |

















