Viryklė Heinner HFSC-S50LITGSL kaina
Viryklė Heinner HFSC-S50LITGSL kaina
Heinner HFSC-S50LITGSL viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.04 eur/mėn |
|
246.21 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
246.21 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
ARAGAZ GAZ HEINNER HFSC-S50LITGSL |
|
246.21 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
246.21 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Viryklė Heinner HFSC-S50LITGSLPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
246.21 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Dujinė viryklė HFSC-S50LITGSL HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
256.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
256.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dujinė viryklė HFSC-S50LITGSL HEINNERYra sandėlyje. |
|
262.94 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
262.94 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Viryklė Heinner HFSC-S50LITGSLIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
294.00 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5949494029737 |
| Gamintojo kodas | hfsc-s50litgsl |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su dujine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 50cm |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | -l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas, grilis |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Rodyti daugiau | |


















