Šaldiklis Heinner HFF-V188E kaina
Šaldiklis Heinner HFF-V188E kaina
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-V188E++ |
|
338.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
338.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HFF-V188E++ šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.47 eur/mėn |
|
338.80 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
338.80 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-V188E++ |
|
338.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
338.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis HFF-V188E++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
339.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
339.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldiklis HFF-V188E++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
339.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
339.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 18:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494023353 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 187l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 9.1kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 145.5cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | -kg |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Rodyti daugiau | |

















