Šaldiklis Heinner HFF-HM91BKE kaina
Šaldiklis Heinner HFF-HM91BKE kaina
Heinner HFF-HM91BKE++ šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.63 eur/mėn |
|
225.79 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
225.79 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-HM91BKE++ |
|
225.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
225.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis HFF-HM91BKE++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
226.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
226.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldiklis HFF-HM91BKE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
232.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
232.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494019271 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | hff-hm91bke++ |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 166kwh |
| Bendra talpa | 91l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 4.4kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 55cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | -kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita informacija | reguliuojamas termostatas; apverčiamos durelės; 4 skyriai |
| Rodyti daugiau | |

















