Green Cell UPS05 2000VA, 1200 W kaina
Green Cell UPS05 2000VA, 1200 W kaina
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis (UPS) - Green Cell UPS05 3 kVA 1200 W 5 AC Iš..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.0 € |
|
134.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Green Cell UPS05Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
139.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS05, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € |
|
122.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
122.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius Green Cell UPS05, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € |
|
122.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
122.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
UPS GREENCELL Power Proof 2000VA 1200W (Ekspozicinė prekė)Daugiau |
Ekspozicinė
|
122.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
122.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Green Cell UPS05, 2000VA 1400W UPS05 |
|
126.76 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
126.76 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Green Cell UPS05 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 2 kVA 1200 .. |
|
129.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
129.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Green Cell UPS05 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 3 kVA 1200 .. |
|
130.11 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Green Cell 2000VA 1200W viršįtampių apsauga 230V JuodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
131.60 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
131.60 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
GREENCELL UPS Power Proof 2000VA 1200W | UPS05 |
|
132.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
132.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Green Cell UPS05 uninterruptible power supply (UPS) |
|
132.70 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
132.70 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis (UPS) - Green Cell UPS05 3 kVA 1200 W 5 AC Iš..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.0 € |
|
134.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Green Cell UPS05 nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 3 kV.. |
|
134.71 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
GREENCELL UPS Power Proof 2000VA 1200W |
|
136.43 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
136.43 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Green Cell 2000VA 1200W viršįtampių apsauga 230V JuodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
138.18 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
138.18 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
GREENCELL UPS Power Proof 2000VA 1200W |
|
138.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
138.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Green Cell UPS05Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
139.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Green Cell UPS05 nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) Line-Interactive 2 kVA .. |
|
140.12 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
„Green Cell UPS05“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS), interaktyvus, 2 kVA,.. |
|
141.38 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS GREENCELL UPS05 UPS Micropower 2000VA Gree.. |
|
144.95 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Uninterruptible power supply unit Green Cell Power Proof with LCD Display 2000VA..Daugiau |
|
155.00 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Green Cell Nepertraukiamo maitinimo UPS 2000VA 1200W su LCD ekranu ES VERSIJA 4x.. |
|
157.70 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
157.70 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis (UPS) - Green Cell UPS05 3 kVA 1200 W 5 AC I.. |
|
164.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 01:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GREEN CELL |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5902701419653 |
| Gamintojo kodas | ups05 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 14min. |
| Galingumas (VA) | 2000 |
| Galingumas | 1200w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 11.5kg |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | led ekranas |
| Išvesties jungtys | usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 4 |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Išvesties įtampa | 240v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 19.8cm |
| Plotis | 38cm |
| Gylis | 15.8cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |


















































