Green Cell CAV08 12V, 12Ah kaina
Green Cell CAV08 12V, 12Ah kaina
UPS akumuliatorius Green Cell CAV08, 12 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € |
|
68.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
68.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
UPS akumuliatorius Green Cell CAV08, 12 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € |
|
68.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-23 14:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GREEN CELL |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5907813966101 |
| Talpa | 12ah |
| Akumuliatoriaus tipas | gilaus iškrovimo (valtims, kemperiams) |
| Suderinamumas | valtims, kemperiams |
| Ilgis | 95mm |
| Plotis | 151mm |
| Aukštis | 99mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12.8v |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
















