Green Cell AGM34 6V 14Ah kaina
Green Cell AGM34 6V 14Ah kaina
6 V 14 Ah akumuliatorius :: AGM : VRLA :: 6 voltai, 14 ampervalandžių (Ah) :: Gn.. |
|
16.04 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
6 V 14 Ah akumuliatorius :: AGM : VRLA :: 6 voltai, 14 ampervalandžių (Ah) :: Gn.. |
|
18.63 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Green Cell Žalias Cell AGM Žalias Cell akumuliatorius 6V 14Ah |
|
18.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
18.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Techninės priežiūros nereikalaujantis AGM VRLA Green Cell AGM34 6V 14Ah akumulia.. |
|
28.97 €
|
Į parduotuvę liumenai.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-27 00:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GREEN CELL |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5903317227724 |
| Talpa | 14ah |
| Akumuliatoriaus tipas | vrla |
| Suderinamumas | industrinis |
| Ilgis | 151mm |
| Plotis | 50mm |
| Aukštis | 100mm |
| Gamintojo kodas | agm34 |


























