Gravity Gt19-8 kaina
Gravity Gt19-8 kaina
UNISEKSINĖ SMARTWATCH GRAVITY GT19-8 - BLUETOOTH SUKELTAI, PAPILDOMAS PRIĖJIMAS .. |
|
25.20 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Išmanusis laikrodis UNISEX GRAVITY GT19-8 - BLUETOOTH CONNECTIONS, ADDITIONAL PA.. |
|
31.87 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
31.87 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Išmanusis laikrodis Gravity Gt19-8: Bluetooth skambučiai, papildomas dirželisTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
32.37 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SMARTWATCH UNISEX GRAVITY GT19-8 - ROZMOWY BLUETOOTH, DODATKOWY PASEK (sg032h) |
|
50.81 €
|
Į parduotuvę technomada.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 09:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAVITY |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5900148052297 |
| Riešo apimtis (cm) | 14 - 20 |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Ilgis | -cm |
| Plotis | 40mm |
| Aukštis | 9mm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė |
| Kita informacija | atsparus vandeniui |
| Svoris | 1g |













