Šaldytuvas Gram KF 471854 kaina
Šaldytuvas Gram KF 471854 kaina
Gram KF 471854 N-2 -jääkaappipakastin, valkoinenPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
517.58 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
517.58 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Šaldytuvas Gram KF 471854 N-2 jääkaappipakastin, valkoinen |
|
529.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
529.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gram KF 471854 N-2 -jääkaappipakastin, valkoinenIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
533.11 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
533.11 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Gram KF 471854 N-2 šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 279 L E Balta |
|
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 21:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAM |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5709708231901 |
| Gamintojo kodas | kf471854 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 224kwh |
| Bendra talpa | 285l |
| Šaldytuvo talpa | 204l |
| Šaldiklio talpa | 75l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 61cm |
| Svoris | 43kg |
| Rodyti daugiau | |
















