Orkaitė Gram IO 18610-90B kaina
Orkaitė Gram IO 18610-90B kaina
Gram IO 18610-90B -erillisuuni, musta |
|
425.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
425.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gram IO 18610-90 B orkaitė 77 L Juoda |
|
579.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
579.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 16:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GRAM |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 5709708233189 |
| Gamintojo kodas | io18610-90b |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | -w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 77l |
| Orkaitės valdymas | besisukantis ratukas |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | led |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 12 |
| Priedai | 1 grotelės, 2 kepimo skardos |
| Rodyti daugiau | |
















