Gorenje SIK2600WB kaina
Gorenje SIK2600WB kaina
Gorenje SIK2600WBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 60.0 € |
|
39.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygintuvas Gorenje SIK2600WB, mėlyna sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
40.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje Steam Iron SIK2600WB Steam Iron 2600 W Water tank capacity 450 ml Contin.. |
|
45.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous stea.. |
|
38.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
38.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous stea.. |
|
38.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous stea..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
39.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
39.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gorenje SIK2600WBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 60.0 € |
|
39.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje Garų lygintuvas | SIK2600WB | Garų lygintuvas | 2600 W | Vanduo tank cap.. |
|
39.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
39.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous stea.. |
|
40.61 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous stea..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
40.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
40.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lygintuvas Gorenje SIK2600WB, mėlyna sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
40.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygintuvas Gorenje SIK2600WB, mėlyna sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
40.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje Steam Iron | SIK2600WB | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 450 m.. |
|
41.23 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
41.23 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gorenje Steam Iron | SIK2600WB | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 450 m.. |
|
41.26 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron |
|
41.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
41.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous stea.. |
|
43.19 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, 450 ml water tank capacity, 45 g/min contin.. |
|
44.30 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous ste.. |
|
45.31 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous stea.. |
|
45.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
45.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous ste.. |
|
45.76 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Gorenje SIK2600WB Steam Iron, 2600W, Water tank capacity 450 ml, Continuous stea.. |
|
45.82 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Gorenje Steam Iron SIK2600WB Steam Iron 2600 W Water tank capacity 450 ml Contin.. |
|
45.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 20:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 3838783002822 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2600w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 30g/min. |
| Garų smūgis | 190g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | taip (anti calc) |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Guma padengta rankena | + |
| Vandens talpa | 280ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | -kg |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Garų slėgis | -bar |
| Rodyti daugiau | |
























