Šaldytuvas Gorenje RK418DPS4 kaina
Šaldytuvas Gorenje RK418DPS4 kaina
GORENJE RK418DPS4 (NUKAINOTA) |
Atnaujinta
|
379.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
379.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
RK418DPS4I, Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl) |
|
498.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
498.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje RK418DPS4I, Stainless Steel Refrigerator/Freezer Combination |
|
593.68 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Gorenje RK418DPS4I, Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl) | 20017649 | 3838783083.. |
|
666.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 16:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 3838782712159 |
| Gamintojo kodas | rk418dps |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 168kwh |
| Bendra talpa | 269l |
| Šaldytuvo talpa | 198l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18 / -24ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 3.2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 55.7cm |
| Svoris | 52kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | crispzone |
| STAR klasė | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 2-8 °c |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |




















