Garett V14 kaina
Garett V14 kaina
Išmanusis laikrodis Garett V14 Silver Steel išmanusis laikrodis – elegantiškas A..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.0 € |
|
125.77 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Išmanusis laikrodis Garett V14, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € Daugiau |
|
127.71 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett V14 Silver Steel |
|
107.10 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
107.10 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett V14 Silver Steel |
|
119.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
119.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
GARETT V14 Silver Steel išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.58 eur/mėn Daugiau |
|
125.77 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Išmanusis laikrodis Garett V14 Silver Steel išmanusis laikrodis – elegantiškas A..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.0 € |
|
125.77 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett V14 Juodas steelDaugiau |
|
125.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
125.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett V14, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € Daugiau |
|
127.71 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Garett V14, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € Daugiau |
|
127.71 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Išmanusis laikrodis Garett V14 BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
127.71 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
127.71 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett V14 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
130.26 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
130.26 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5904238486849 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.43 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 466 x 466 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas, metalas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 370mah |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Riešo apimtis (cm) | reguliuojama |
| Ilgis | 4.7cm |
| Plotis | 4.7cm |
| Aukštis | 1.4cm |
| Svoris | 115g |
| Rodyti daugiau | |























