Gardena EasyClean 9339-20 kaina
Gardena EasyClean 9339-20 kaina
Siurblys, akumuliatorinis Gardena "EasyClean Li" 09339-20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
110.80 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
110.80 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Siurblys dulkių akumuliatorinis EasyClean Li Gardena su pakrovimo stoteleDaugiau |
|
114.00 €
|
Į parduotuvę tgp.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 12:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDENA |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 4078500042451 |
| Tipas | rankiniai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | - |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Plotis | 18cm |
| Gylis | 18cm |
| Svoris | 1.3kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | -l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 2 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | tinka valymui lauke ir patalpose (balkonas, terasa, garažas, automobilis). |
| Maksimalus triukšmo lygis | 92db |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |






















