Kavos aparatas Gaggia RI9305/01 kaina
Kavos aparatas Gaggia RI9305/01 kaina
Gaggia R19305/01 Brera LED silver |
|
330.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
330.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gaggia RI9305/01 kavos aparatas Visiškai automatinis Espreso kavos aparatas 1,2 L |
|
349.00 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
349.00 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Kavos aparatas - Gaggia Brera RI9305/01 Visiškai Automatinis Juodas/Sidabrinis |
|
349.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
349.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gaggia BreraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 455.01 € |
|
355.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 09:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GAGGIA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8012335910505 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1400w |
| Aukštis | 315cm |
| Plotis | 256cm |
| Gylis | 415cm |
| Svoris | 9.0kg |
| Gaminamos kavos tipas | cappuccino, espresso, latte |
| Vandens talpa | 1.2l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis valymas, automatinis kalkių nuosėdų šalinimas, automatinis sustabdymas kai puodelis jau pilnas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |

























