Kavos aparatas Gaggia Besana RI8180 kaina
Kavos aparatas Gaggia Besana RI8180 kaina
Gaggia Besana RI8180/01Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
323.91 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gaggia Besana Semi-auto Espressomaskin |
|
356.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
356.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia Besana RI8180/01 +dovana Kavos pupelė.. |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę beautychest.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 19:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GAGGIA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8710103912736 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | 1400w |
| Aukštis | 42cm |
| Plotis | 32cm |
| Gylis | 26cm |
| Svoris | 7kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas |
| Vandens talpa | 1l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 180g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis valymas, automatinis sustabdymas kai puodelis jau pilnas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | - |
| Korpusas | keraminis malūnėlis |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Kita informacija | nuimamas vandens bakas, galimybė ruošti 2 puodelius vienu metu |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |
























