Gadgetmonster GDM-1014 kaina
Gadgetmonster GDM-1014 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | GADGETMONSTE |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 7333048048646 |
| Tipas | belaidės ausinės, ausinės sportui |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | sportui |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | - |
| Jautrumas | 95db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Pakuotės turinys | ausinės |
| Palaikomos technologijos | bluetooth |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 10val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Svoris | 184g |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















