Fotelis Sofotel Windu, juodas, su kėdute kaina
Fotelis Sofotel Windu, juodas, su kėdute kaina
Nukido Aksominis fotelis su pakoja, juoda poilsio kėdė, patogi skaitymo kėdė, mo.. |
|
331.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
331.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-04 17:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOFOTEL |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 5903890611743 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | aksomas |
| Lengvai valomas gobelenas | + |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 70cm |
| Aukštis | 100cm |
| Gylis | 70cm |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | -mėn. |
| Savybės | lengvai valomas gobelenas |
| Rodyti daugiau | |

















