Fotelis Home4You Karolina, žalias kaina
Fotelis Home4You Karolina, žalias kaina
Krėslas Home4you Karolina 18411, žalia sp., 84.5 cm x 78 cm x 104 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 263.9 € |
|
228.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Fotelis Home4You Karolina, žaliasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
228.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Fotelis KAROLINA žaliasVisas prekes turime sandėlyje. Greitas pristatymas į namus 3-5 d.d. |
|
176.94 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
176.94 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Armchair KAROLINA greenPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
208.00 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
208.00 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
Armchair KAROLINA greenIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
218.40 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
218.40 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
Krėslas Home4you Karolina 18411, žalia sp., 84.5 cm x 78 cm x 104 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 263.9 € |
|
228.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Krėslas Home4you Karolina 18411, žalia sp., 84.5 cm x 78 cm x 104 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 263.9 € |
|
228.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Fotelis Home4You Karolina, žaliasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
228.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Home4you Fotelis KAROLINA Žalias Sukamas 360° |
|
278.82 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
278.82 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 01:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOME4YOU |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 4741243184114 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | poliesteris |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 84.5cm |
| Aukštis | 104.5cm |
| Gylis | 78cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Miegamosios dalies dydis | -cm |
| Baldų kolekcija | karolina |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | -mėn. |
| Rodyti daugiau | |
















