Fotelis Sofotel Windu, juodas, su kėdute цена
Fotelis Sofotel Windu, juodas, su kėdute цена
Nukido Aksominis fotelis su pakoja, juoda poilsio kėdė, patogi skaitymo kėdė, mo.. |
|
331.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
331.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-04 17:48
! Сообщить об ошибке| Марка | SOFOTEL |
| Категория | Кресла |
| Продукт код | 5903890611743 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | aksomas |
| Lengvai valomas gobelenas | + |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 70cm |
| Aukštis | 100cm |
| Gylis | 70cm |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | -mėn. |
| Savybės | lengvai valomas gobelenas |
| Показать больше | |

















