Fotelis Halmar Byron, pilkas kaina
Fotelis Halmar Byron, pilkas kaina
Krėslas Leisure Furniture Byron, pilkas, 85 cm x 75 cm x 92 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € |
|
181.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
BYRON Grey Leisure Chair – Classic Comfort by HalmarKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 227.0 € |
|
181.43 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Fotelis BYRON, pilkaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
154.88 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
154.88 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Fotelis BYRON, pilkaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
162.62 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
162.62 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
BYRON poilsio krėslas, pilkas |
|
166.86 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
166.86 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Krėslas Leisure Furniture Byron, pilkas, 85 cm x 75 cm x 92 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € |
|
181.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Krėslas Leisure Furniture Byron, pilkas, 85 cm x 75 cm x 92 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € |
|
181.43 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
BYRON Grey Leisure Chair – Classic Comfort by HalmarKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 227.0 € |
|
181.43 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-23 23:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 2010001204060 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | klasikinis |
| Plotis | 72cm |
| Aukštis | 92cm |
| Gylis | 85cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Rodyti daugiau | |




















